SØK
Søk
Framsiden
+Produkter
+Kunde / Service

Service- / vilkår


Produktkatalog

I produktkatalogen finner du alle våre produkter og dokumentasjon for disse.

+Om / Kontakt

Kontakt

Epost

Ordrer: bestilling@ctmlyng.no
Tilbud: marked@ctmlyng.no
Service: service@ctmlyng.no
Annet: mail@ctmlyng.no

Telefon

Sentralbord 74 85 55 10
Avd. Klæbu 72 83 16 11

Faks

74 85 55 49

Om oss

CTM Lyng AS er Norges fremste produsent og leverandør av sikkerhetsprodukter til hjemmet, Velferdsteknologi, Energiøkonomisering, samt lys og varmestyring, for alle typer bygg, kjent under merkevarene Mkomfy®, VERN, Microsafe®
og Centrol®.

Lukk
Hjem » Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Se også generell kontaktinformasjon

 

Salg & Marked

web-terje-lillemo Terje Lillemo
Administrerende Direktør
terje@ctmlyng.no
932 10 113
web-espen-l-owesen Espen Løw-Owesen
Salgs- og Markedssjef 
espen@ctmlyng.no
917 07 616
 web-trine-dragsten Trine Dragsten
Markedsassistent
trine@ctmlyng.no
909 18 876
 web-per-arne-jacobsen Per Arne Jacobsen
Distriktssjef Møre og Romsdal, Trøndelag
per-arne@ctmlyng.no
982 21 771
 web-terje-bakketeig

Terje Bakketeig
Distriktssjef Østlandet, Vestfold, Sogn & Fjordane
tb@ctmlyng.no
485 02 070

 web-stian-berglund Stian Berglund
Distriktssjef Nord-Norge
sb@ctmlyng.no
994 32 322
Stian Overskeid
Produktansvarlig Smarthus og Centrol
stian@ctmlyng.no
982 21 767
web-peter-svensson Peter Svensson
CTM Lyng AB
peter.svensson@ctmlyng.se
+46 70-597 94 80
web-stein-jystad Stein Jystad
Salgssjef Velferdsteknologi / KAM 
sj@ctmlyng.no
950 62 126
web-torgeir-foss Torgeir Foss
Salgsrepresentant Sør/Vest
torgeir@ctmlyng.no
451 06 680
Ole Petter Saltvik
Eksportsjef / KAM
ole.petter@ctmlyng.no
934 81 813

Kundeservice

  Michael Sandvold 
KAM Logistikk & Service
michael.sandvold@ctmlyng.no 
926 14 423

Gerd Anita Lerstad
Logistikkansvarlig ferdigvarer
gerd.lerstad@ctmlyng.no

Administrasjon

  Anne Stegavik Bjørnerås 
Adm. / Regnskap 
anne.bjorneras@ctmlyng.no 
400 06 036
  Vidar Gangstad 
Kvalitets-/Personalsjef 
vidar@ctmlyng.no 
400 06 023
Øystein Wanvik
Økonomisjef
oystein.wanvik@ctmlyng.no
406 08 192

Innkjøp

Berit Wanvik
Innkjøper
berit.wanvik@ctmlyng.no
 400 06 097
Inger Buaune Fjeldvær
Logistikkansvarlig Lager
inger.fjeldvaer@ctmlyng.no

Utvikling & Teknisk

Torje Stenkjær
Utviklingsingeniør
torje.stenkjaer@ctmlyng.no
905 71 491

Torkil Berg
Produktansvarlig
torkil.berg@ctmlyng.no
900 14 995

  Kjell Inge Iversen
R & D Director Software
kjell.inge@ctmlyng.no
982 21 770
  Trond Erik Krogstad
Technical Manager R&D
trond@ctmlyng.no
982 21 768
Bård Seehuus
Teknisk sjef
baard.seehuus@ctmlyng.no
466 36 653
  Steinar Oshaug
Produktansvarlig
steinar@ctmlyng.no
982 21 765
Thomas Kruksve
Prosessingeniør
thomas.kruksve@ctmlyng.no
957 77 104
Remik Kozak
Product Development Engineer
remik@ctmlyng.no
400 06 096