KONTAKT OSS

Tilbud og Bestilling
bestilling@ctmlyng.no

Service
service@ctmlyng.no
46 48 81 00

Vanvikan
CTM Lyng AS
Verkstedveien 19
7125 Vanvikan

Klæbu
CTM Lyng AS
Ljosheimvegen 2-4
7540 Klæbu

Ledelsen

Ta kontakt med oss i ledelsen for spørsmål som gjelder selskapet.

Terje Lillemo
Administrerende Direktør
terje@ctmlyng.no
932 10 113

Kundesenteret

Vi er alltid tilgjengelig og gir servicehenvendelser høyeste prioritet.

Karolina Larsson
Kundesenter-ansvarlig
karolina.larsson@ctmlyng.no
46 488 100

Salg og Marked

Vi har Distriktssjefer over hele landet og en innomhus markedsavdeling klare til å bistå.

Espen Løw-Owesen
Salgs- og Markedssjef
espen@ctmlyng.no
917 07 616

Logistikk og innkjøp

Vi tilbyr alt fra utvikling av produkt til produksjon og distribusjon.

Michael Sandvold
KAM Logistikk & Service
michael@ctmlyng.no
926 14 423

Administrasjon

Her finner du kontaktinfo til våre støttefunksjoner.

Gro Cesilie Andersen-Årdal
Økonomisjef
gro@ctmlyng.no
480 25 713

Utvikling

Vår utviklingsavdeling tar av seg hele prosessen, fra idè til ferdig produkt.

Trond Erik Krogstad
Utviklingssjef
trond@ctmlyng.no
982 21 768

Produksjon

Våre produksjonslokaler i Vanvikan har en av Europas mest moderne maskinparker.

Ståle Sund
Fabrikksjef
stale.sund@ctmlyng.no
452 26 398